מי אנחנו

צרו איתנו קשר

קצת עלינו

ההתמחות שלנו היא השגת תוצאות מדידות ואפקטיביות עבור עסקים.

אנו ממקדים את מאמצינו בקהלים הנכונים, בפלטפורמות הרלוונטיות להם:

Google AdWords,Facebook, Outbrain, LinkedIn ועוד, זאת כדי ליצור תנועה יעילה לאתר שלך.

אנו מקימים דפי נחיתה מותאמים אישית, מודעות ממירות ונכסים דיגיטליים יעילים. כמו כן מומחים לבדיקות A/B כדי לוודא שהתנועה מומרת למכירות או להפניות ובשיעורי המרה גבוהים ככל הניתן.

אנו מגדירים אבני דרך ריאליות עם כל אחד מהלקוחות שלנו כדי לקבוע מטרות ולוח זמנים המחובר אל הקרקע. לבסוף, אנו מנתחים ומודדים כל מסע פרסום כדי לקבוע מהו ה- ROI שלו.

אנו משתמשים בכלים חדשים, בעלי ביצועים גבוהים, "Marketing Automation" להשגת יעילות ושקיפות מרבית.

קמפיינים ליצירת לידים הם מאבק דינמי ומתמשך. אנו נמצאים שם כל הזמן, מחוברים אל הדופק של עולם התקשורת המשתנה, ומבצעים אופטימיזציה בלתי פוסקת של קמפיין הפרסום שלך.

שירי קידר

מנכ"לית

בעלת תואר שני, Executive MBA, מאוני' בר אילן.בוגרת הקורס לקידום אתרים מקצועי של מכללת ג'ון ברייס.כיהנה בעברה כסמנכ"ל מכירות המגזר העסקי בתשלובת אלוני.

הצלחות והישגים עבור לקוחותינו

השירותים שלנו

google adwords

פרסום בגוגל - Google Adwords

תשלטו על החשיפה בגוגל!

פרסום ממומן בגוגל אדוורדס מגיע רק לגולשים שמתעניינים במודעה, ועל כן יעיל ובעל שיעור גבוה של החזר על ההשקעה. אנו נעזור לכם להטיס את מספר החשיפות וההקלקות לשמיים.
קראו עוד
קידום אתרים בצפון

פרסום ממומן מתקדם בפייסבוק

היחשפו לקהל היעד שלכם עם פרסום ממוקד!

קמפיין פייסבוק איכותי עם טירגוט מומחה, ינווט את המודעה שלך היישר אל קהל היעד הרצוי. מודל התשלום בפייסבוק משתלם במיוחד לעסקים קטנים - אם לא הקליקו על המודעה, אתם לא משלמים (אך עדיין מרוויחים חשיפה!)
קראו עוד
web analytics- מכירות ושיווק באינטרנט

Marketing Automation

אוטומציית קמפיינים לייעול ההמרות

אנו מתמחים במדידה, איסוף, ובניתוח נתונים. נוכל לייצר דוחות אונליין לממשק נתונים אוטומטית למערכת ה-CRM שלכם ועוד. מנתונים אלו ניתן להבין כיצד להעלות את ההמרות- בקניות המקוונות, בכמות הפניות הטלפוניות ובכל יעד אחר שנקבע.
קראו עוד
seo בחיפה

קידום אורגני בגוגל - SEO

תככבו בתוצאות החיפוש של גוגל!

גוגל מציג את התוצאות האיכותיות והרלוונטיות ביותר בעיניו לביטוי החיפוש הרצוי. אנו נתכנן ונבצע עבורכם תהליך ארוך, עמוק ומקיף של שיפור האתר והקישורים המובילים אליו, אשר ימצבו אותו ככוכב בתוצאות החיפוש.
קראו עוד
ux design- חווית משתמש

הקמת אתרים ועמודי נחיתה

שימו את המשתמשים שלכם במקום הראשון!

אנו בודקים, חוקרים, מתכננים ומעצבים על פי עקרונות חוויית המשתמש כדי לשלב ביעילות מקסימלית את מטרות העסק עם מטרות קהל היעד שלכם. בנוסף אנו מציעים שירותי כתיבת תכנים ועדכונם באתר כדי לשמור על חידוש וחדשנות באתר.
קראו עוד
פרסום בפייסבוק בצפון

E-commerce Marketing

קמפיינים לאיקומרס עושים רק עם מי שמתמחה בכך!

קמפיינים בגוגל ובפייסבוק לחנויות מקוונות דורש ידע וניסיון ברמה גבוהה. ניתוח נתונים, אוטומציה, רימרקטינג דינמי. פתיחת חנות בפייסבוק. כל אלה מאפיינים קמפיינים לאיקומרס. פנו אלינו לפרטים.
קראו עוד

מדידת המרות ואוטומציות - זו ההתמחות שלנו!

צרו קשר