המסלולים שלנו

מה יטיס את העסק שלך לשמיים?

פנו אלינו לייעוץ בבחירת המסלול והאפשרויות המשתלמות ביותר עבור העסק שלך.

גוגל - Google

google adwords

פרסום בגוגל - PPC Google Adwords

תשלטו על החשיפה בגוגל! פרסום ממומן בגוגל אדוורדס מגיע רק לגולשים שמתעניינים במודעה, ועל כן יעיל ובעל שיעור גבוה של החזר על ההשקעה. אנו נעזור לכם להטיס את מספר החשיפות וההקלקות לשמיים.

seo בחיפה

קידום בגוגל - SEO

תככבו בתוצאות החיפוש של גוגל! גוגל מציג את התוצאות האיכותיות והרלוונטיות ביותר בעיניו לביטוי החיפוש הרצוי. אנו נתכנן ונבצע עבורכם תהליך ארוך, עמוק ומקיף של שיפור האתר והקישורים המובילים אליו, אשר ימצבו אותו ככוכב בתוצאות החיפוש.

פייסבוק - Facebook

פרסום בפייסבוק בצפון

פרסום ממומן בפייסבוק

היחשפו לקהל היעד שלכם עם פרסום ממוקד! קמפיין פייסבוק איכותי עם טירגוט מומחה, ינווט את המודעה שלך היישר אל קהל היעד הרצוי. מודל התשלום בפייסבוק משתלם במיוחד לעסקים קטנים – אם לא הקליקו על המודעה, אתם לא משלמים (אך עדיין מרוויחים חשיפה!)

קידום אתרים בצפון

קידום בפייסבוק - מדיה חברתית

כולם כבר בפייסבוק, מה עם העסק שלך? בעזרת ניהול אפקטיבי של דף העסק שלך, נוכל לחזק את המותג מול הצרכנים, לנהל איתם דיאלוג ישיר ולהישאר בתודעה שלהם לטווח הארוך.

אתרים ועמודי נחיתה רספונסיביים

ux design- חווית משתמש

הקמת אתרים ועמודי נחיתה - אפיון ועיצוב חוויית משתמש

שימו את המשתמשים שלכם במקום הראשון! אנו בודקים, חוקרים, מתכננים ומעצבים על פי עקרונות חוויית המשתמש כדי לשלב ביעילות מקסימלית את מטרות העסק עם מטרות קהל היעד שלכם. בנוסף אנו מציעים שירותי כתיבת תכנים ועדכונם באתר כדי לשמור על חידוש וחדשנות באתר.

שרותים נוספים:

web analytics- מכירות ושיווק באינטרנט

ניתוח נתונים - Web Analytics

נתחו קמפיינים באפקטיביות המרבית לייעול ההמרות! אנו מתמחים במדידה, איסוף, ובניתוח נתוני אתרי אינטרנט: תנועת גולשים, מי הגולשים, מאיזה ביטויים, לאיזה דפים ועוד. מנתונים אלו ניתן להבין כיצד להעלות את ההמרות- בקניות המקוונות, בכמות הפניות הטלפוניות ובכל יעד אחר שנקבע.