קידום אתרים בצפון

מה מטיס את האתרים שלנו לראש תוצאות החיפוש?

הרוב המוחץ של הגולשים מחפש כמעט כל דבר בגוגל – ואיפה העסק שלך? להגיע לדף התוצאות הראשון דורש השקעה באתר מבחינת תכנים, עיצוב וכמובן, קידום. אנו מאתרות ביטויים ממוקדים יותר ותחרותיים פחות על מנת להביא לתוצאות תוך זמן יחסית קצר ובתקציבים נמוכים. כך, גם בעלי עסקים קטנים יכולים לקדם את האתר שלהם וליהנות מתנועה אורגנית ואיכותית.

מה אתם מקבלים?

שיחת היכרות בה נשוחח על האתר שלכם- נגדיר מטרות ויעדים, פרטים טכניים הדרושים לתפעול, דרישות תקציב ועוד.

מערך שלם של פעולות אופטימזיציה אשר אנו מבצעות "מאחורי הקלעים" של האתר, לפי המחקר ומסקנותיו.

בניית קישורים איכותיים ממקומות הרלוונטיים לתחום האתר אשר מזרימה תנועה ממוקדת לאתרכם. בנוסף, מנועי חיפוש כגון גוגל, מייחסים חשיבות רבה למספר ואיכות הקישורים המובילים אל אותו דף או אתר.

דו"ח מקיף אשר סוקר את נתוני העמידה ביעדים, כניסות גולשים לאתר ופרמטרים נוספים- על מנת לשפר באופן מתמיד את הקידום.

ייעוץ טלפוני ופגישה חודשית לאורך כל חיי הקמפיין. 

מה מייחד את תהליך העבודה שלנו?

אנו עובדות בשיתוף ושקיפות מלאה לאורך כל תהליך העבודה, מתכנון אסטרטגיית קידום ועד דו"חות התקדמות חודשיים. מנועי החיפוש השונים, כגון גוגל, לא מפסיקים לשנות את הפרמטרים לפיהם הם מקטלגים אתרים ולכן אנו מתעדכנות באופן קבוע בשינויים בתחום. אנו מתרגמות את השינויים במנועי החיפוש לפעולות הנחוצות להביא את האתר שלכם לעמוד הראשון!

השירותים שלנו

google adwords

פרסום בגוגל - Google Ads

 תשלטו על החשיפה בגוגל!

פרסום ממומן בגוגל אדס מגיע רק לגולשים שמתעניינים במודעה, ועל כן יעיל ובעל שיעור גבוה של החזר על ההשקעה. אנו נעזור לכם להטיס את מספר החשיפות וההקלקות לשמיים.
קראו עוד
קידום אתרים בצפון

פרסום ממומן מתקדם בפייסבוק

 היחשפו לקהל היעד שלכם עם פרסום ממוקד!

קמפיין פייסבוק איכותי עם טירגוט מומחה, ינווט את המודעה שלך היישר אל קהל היעד הרצוי. מודל התשלום בפייסבוק משתלם במיוחד לעסקים קטנים - אם לא הקליקו על המודעה, אתם לא משלמים (אך עדיין מרוויחים חשיפה!)
קראו עוד
seo בחיפה

קידום אורגני בגוגל - SEO

תככבו בתוצאות החיפוש של גוגל!

גוגל מציג את התוצאות האיכותיות והרלוונטיות ביותר בעיניו לביטוי החיפוש הרצוי. אנו נתכנן ונבצע עבורכם תהליך ארוך, עמוק ומקיף של שיפור האתר והקישורים המובילים אליו, אשר ימצבו אותו ככוכב בתוצאות החיפוש.
קראו עוד
ux design- חווית משתמש

הקמת אתרים ועמודי נחיתה

שימו את המשתמשים שלכם במקום הראשון!

אנו בודקים, חוקרים, מתכננים ומעצבים על פי עקרונות חוויית המשתמש כדי לשלב ביעילות מקסימלית את מטרות העסק עם מטרות קהל היעד שלכם. בנוסף אנו מציעים שירותי כתיבת תכנים ועדכונם באתר כדי לשמור על חידוש וחדשנות באתר.
קראו עוד
web analytics- מכירות ושיווק באינטרנט

Marketing Automation

אוטומציית קמפיינים לייעול ההמרות

אנו מתמחים במדידה, איסוף, ובניתוח נתונים. נוכל לייצר דוחות אונליין לממשק נתונים אוטומטית למערכת ה-CRM שלכם ועוד. מנתונים אלו ניתן להבין כיצד להעלות את ההמרות- בקניות המקוונות, בכמות הפניות הטלפוניות ובכל יעד אחר שנקבע.
קראו עוד

13 שנים של הצלחות עבור לקוחותינו

אודות שיפרון שיווק דיגיטלי

שיפרון שיווק דיגיטלי מעניקה ללקוחותיה פתרון שיווקי מלא ברשת. קידום אורגני, קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק, קמפיינים להמרות והתמחות בחנויות מקוונות. הכל מדיד ובאוטומציה המתקדמת ביותר. 

שיווק מבוסס תוצאות זו ההתמחות שלנו. השגת תוצאות מדידות ואפקטיביות עבור עסקים. אנו מגדירות אבני דרך ריאליות עם כל אחד מהלקוחות שלנו כדי לקבוע מטרות ולוח זמנים המחובר אל הקרקע. לבסוף, אנו מנתחות ומודדות כל מסע פרסום כדי לקבוע מהו ה- ROI שלו. אנו משתמשות בכלים חדשים, בעלי ביצועים גבוהים, Marketing Automation להשגת יעילות ושקיפות מרבית.

אצלנו תקבלו

Digital Marketing Agency

אסטרטגיה מותאמת

ביחד נבנה אסטרטגיה מדוייקת אשר תמקם את העסק שלך במקומות המובילים בתוצאות החיפוש, לטווח הארוך.

Digital Marketing Agency

ליווי צמוד בדרך להצלחה

אנו צוות מקצועי ומיומן, בעל ניסיון מוכח וכלים מתקדמים אשר יחסכו לך זמן, כסף וכאב ראש. הגיעו לכוכבים!

ניתוח נתונים מתקדם

כלים טכנולוגיים מתקדמים וצוות מיומן עם ניסיון של שנים בניתוח מידע ותירגומו לתוצאות יבטיחו שתגיעו ליעד הרצוי.

הלקוחות שלנו אוהבים אותנו

מדידת המרות ואוטומציות - זו ההתמחות שלנו!

דילוג לתוכן